SYTA MICHA Chef Puppy Lamb, raspberries and pumpkin - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Jehněčí
Typ balení
Taška
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez sóji
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Hmotnost
9 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezlepkový
Ano
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Stáří zvířete
Junior
Kategorie
Pro vašeho psa
Řada
SYTA MICHA Chef
Forma dávkování
Pevný
Specifické potřeby zvířete
Období růstu
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
9,8%
Hrubá vláknina
2,1%
Obsažená vlhkost
10%
Obsah tuku
16%
Bílkoviny
29%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.094 kg |
| EAN: | 5905108734848 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
