SYTA MICHA Chef Lamb, asparagus and rosemary - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Řada
SYTA MICHA Chef
Další funkce
Bez obilovin
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Jehněčí
Hmotnost
9 kg
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
2,7%
Hrubý popel
9,8%
Obsažená vlhkost
10%
Obsah tuku
16%
Bílkoviny
31%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.1 kg |
| EAN: | 5905108734732 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
