SYTA MICHA Chef Duck, berries and spinach - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPSMHKAS0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
9 kg
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Budování svalů
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
SYTA MICHA Chef
Bez sóji
Ano
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Hlavní příchuť
Kachna
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
10%
Hrubý popel
9,9 %
Bílkoviny
30%
Obsah tuku
18%
Hrubá vláknina
2,1%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.1 kg |
| EAN: | 5905108734800 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 40 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
