Systém Mesh Mercusys Halo H80X(3-pack)
Kód: KILMEUACC0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet sítí pro hosty (2,4 GHz)
1
Zabezpečení firewallem
SPI Firewall
Počet sítí pro hosty (5 GHz)
1
QoS
Ano
Vzhled
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Typ antény
Vnitřní
Barva
Bílá
Typ produktu
Síťový systém
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Maximální pokrytí
650 m²
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
83,7 mm
Šířka
128 mm
Hloubka
81 mm
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
3
Napájecí konektor
Ano
Obsah balení
Počet adaptérů v ceně
3 kusů
AC adaptér
Ano
Počet přiložených produtků
3 kusů
Ethernet kabel
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Dynamická IP adresa
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
2402 Mbit/s
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
574 Mbit/s
Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)
Ano
Síťové standardy
IEEE 802.11b
Přístup pro hosty
Ano
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Statická IP adresa
Ano
Šifrování/zabezpečení
WPA3
Protokoly
DHCP klient
Ano
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.515 kg |
| EAN: | 6957939000820 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
