Synology RKS-02 příslušenství k rackům Sada kolejnic
Kód: NASSYLAKC0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Sada kolejnic
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Max. podporovaná hloubka stojanu
89 cm
Min. podporovaná hloubka stojanu
61 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Produkt obsahuje baterie, které musí být zlikvidovány v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.87 kg |
| EAN: | 4711174724505 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 860 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Kompatibilita: | FS series:FS3400, FS3017, FS2017 SA series:SA3400, SA3200D 21 series:RS4021xs+, RS3621xs+, RS3621RPxs, RS2421RP+, RS2421+, RS1221RP+, RS1221+ 20 series:RS820RP+ 19 series:RS1619xs+, RS1219+, RS819, RXD1219sas 18 series:RS3618xs, RS2818RP+, RS2418RP+, RS2418+, RS818RP+, RS818+, RX418 17 series:RS18017xs+, RS4017xs+, RS3617xs+, RS3617RPxs, RS3617xs, RX2417sas, RX1217sas, RX1217RP 16 series:RS18016xs+, RS2416RP+, RS2416+, RS816 15 series:RS815RP+, RS815+, RS815, RX415 14 series:RS3614xs+, RS3614RPxs, RS3614xs, RS2414RP+, RS2414+, RS814RP+, RS814+, RS814, RX1214RP, RX1214 13 series:RS10613xs+, RS3413xs+, RX1213sas 12 series:RS3412RPxs, RS3412xs, RS2212RP+, RS2212+, RS812RP+, RS812+, RS812 11 series:RS3411RPxs, RS3411xs, RS2211RP+, RS2211+, RS411, RX1211RP, RX1211 10 series:RS810RP+, RS810+, RX410 9 series:RS409RP+, RS409+, RS409, RX4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
