Supermicro MBD-X14SAZ-TLN4F-O základní deska Intel W880
Kód: PLGSUMSIN0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Výrobce procesoru
Intel
Kompatibilní procesory
Intel Core Ultra (Series 2)
Počet jader procesoru
24
Počítačová síť
Řadič LAN
Intel I226-LM
Typ rozhraní Ethernetu
2.5 Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Vlastnosti
Komponent pro
Server
Řada čipsetu základní desky
Intel
Typ základní desky
Micro ATX
Hmotnost a rozměry
Hloubka
244 mm
Šířka
244 mm
Paměť
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Maximální vnitřní paměť
256 GB
Napětí paměti
1.1
Podporované frekvence paměti
5600
Typ paměťových slotů
DIMM
Kompatibilita s ECC
ECC a non-ECC
Počet paměťových slotů
4
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
10 - 95%
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 85%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nastavte dostatečné větrání, abyste zabránili přehřátí a případnému poškození.
BIOS
ACPI verze
6.5
Typ BIOSu
UEFI AMI
Verze SMBIOSu (System Management BIOS)
3.7
Interní vstupy/výstupy
Záhlaví sériového portu
2
Konektor TPM
Ano
Počet konektorů SATA III
4
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet připojení DisplayPorts
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
6
Port IPMI LAN (RJ-45)
Ano
Počet VGA portů
1
Počet sériových portů
2
Počet portů USB 2.0
4
Počet HDMI portů
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 672042958238 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
