Supermicro CSE-735D4-668B počítačová skříň Midi Tower Černá 668 W
Kód: OIASUMOBS0092
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Barva
Černá
Model
Server
Formát
Midi Tower
Podporované formáty základní desky
EATX
Počet 3,5" pozic
1
Počet 5,25" pozic
2
Hmotnost a rozměry
Šířka
193 mm
Hmotnost
12,7 kg
Výška
424 mm
Hloubka
536 mm
Údaje o balení
Výška balení
304 mm
Hmotnost včetně balení
13,6 kg
Šířka balení
543 mm
Hloubka balení
642 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB typu C
1
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
8 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 95%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 35 °C
Napájení
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Napájecí zdroj
668 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 672042474141 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 588 mm |
| Šířka balení: | 695 mm |
| Délka balení: | 333 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
