Supermicro CSE-731I-404B počítačová skříň Mini Tower Černá 400 W
Kód: OIASUMOBS0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
5.25"
Počet podporovaných pevných disků
6
Vzhled
Tlačítko zap/vyp
Ano
Slot pro zámek
Ano
Formát
Mini Tower
Model
Server
Počet 3,5" pozic
4
LED indikátory
Síťový
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Počet expanzních slotů
4
Počet 5,25" pozic
2
Barva
Černá
Typ zámku kabelu
Kensington
Hmotnost a rozměry
Výška
362 mm
Šířka
184 mm
Hmotnost
7,26 kg
Hloubka
425 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 35 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
8 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 95%
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Chlazení
Instalované zadní ventilátory
1x 90 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry zadních ventilátorů
90
Napájení
Napájecí zdroj
400 W
Napájecí zdroj v ceně
Ano
ATX napájecí konektor (20+4pin)
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.89 kg |
| EAN: | 672042440184 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
| Certifikace: | Gold Level |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
