Stropní televizní držák 32 "-70" 35 kg
Kód: TVAMCNUCH0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Ergonomie
Nastavení výšky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce.
Uchycení
Maximální velikost obrazovky
177,8 cm (70")
Maximální nosnost
35 kg
Způsob uchycení
Stropní a nástěnná montáž
Minimální velikost obrazovky
81,3 cm (32")
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
600 x 400 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.19 kg |
| EAN: | 5902211116110 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 303 mm |
| Šířka balení: | 745 mm |
| Délka balení: | 162 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
