Stříška MAAN Ares 60 Soft Touch černá
Kód: AGDMA2OKA0068
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Roční spotřeba energie
61 kWh
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti osvětlení
A
Vzhled
Barva
Černá
Materiál
Temperované sklo
Typ ovládání
Dotyk
Počet žárovek
1 žárovek
Motor dodáván
Ano
Výkon topného tělesa
6,8 W
Umístění ovládání
Front / Top front
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Údaje o balení
Množství
1
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Počet rychlostí
4
Maximální výkon odsávání
570 m³/h
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
47 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 5901703830572 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 700 mm |
| Model: | Podstavný odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
