Střídavý rázový klíč 1/2" 700Nm YATO YT-82806
Kód: NAKYATKLU0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěné světlo
Ne
Barva
Červená
Typ produktu
Rázový utahovák
Třída izolace
III
Typ motoru
Bezkartáčový
Zpětný chod
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
3 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba nabíjení baterie
1,5 h
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,8 kg
Výkon
Maximální točivý moment
700 Nm
Frekvence úderů při volnoběhu (max.)
5000 IPM
Volnoběžná rychlost (max)
2600 ot/min
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Obsah soupravy
Adaptér pro bity od 1/2" do 1/4"
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - přístroj uchovávejte mimo dosah vody a vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.34 kg |
| EAN: | 5906083062810 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
