Stolní pila Scheppach HS100S (SCH5901310905)
Kód: NELSCPPST0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Ocel
Nastavitelný úhel
Ano
Skládací design
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
2000 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Šířka
642 mm
Výška
830 mm
Hmotnost
22 kg
Hloubka
642 mm
Maximální šířka
940 mm
Výkon
Průměr kotouče
25 cm
Hloubka řezu (90º)
8,5 cm
Vnitřní průměr
3 cm
Volnoběžná rychlost (max)
5000 ot/min
Šikmý řez
0° - 45°
Hloubka řezu (45°)
6,5 cm
Obsah balení
Počet řezných kotoučů
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.5 kg |
| EAN: | 4046664064381 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 705 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 605 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
