Stojanový vysavač Samsung Bespoke Jet Plus Pro Extra VS20B95973B/GE
Kód: AGDSA1ODK0136
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Množství prachu (základna)
2 l
Hlučnost
86 dB
Sací výkon
210 W
Doba chodu
120 min
Vstupní napětí
25,2 V
Napájecí zdroj
Baterie
Doba nabíjení baterie (AC)
3,5 h
Výkon základny
1400 W
Výkon motoru
580 W
Vzhled
Barva
Granátová
Vestavěný displej
Ano
Kapacita
0,5 l
Teleskopická trubka
Ano
Typ displeje
LCD
Typ nádoby na prach
Nádoba na prach
Typ motoru
Digital Inverter
Hmotnost a rozměry
Rozměry základny
300 x 300 x 850 mm
Hmotnost nabíjecí stanice
6,4 kg
Velikost balení (š x h x v)
412 x 374 x 931 mm
Velikost výrobku
250 x 1000 x 210 mm
Hmotnost obalu
16,6 kg
Hmotnost
2,74 kg
Výkon
Počet filtrů
5
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový / filtrace
Čisticí povrchy
Koberec, Tvrdá podlaha
Vysávání
Suchý
Systém filtrace
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Hoover
Ergonomie
Ergonomický úchop
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.4 kg |
| EAN: | 8806095109022 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 378 mm |
| Šířka balení: | 930 mm |
| Délka balení: | 414 mm |
Activejet Selected KS-1065BPJ odpařovací chladič vzduchu Přenosné odpařovací chladicí zařízení
Skladem
(>5 ks)
1 514 Kč bez DPH
1 832 Kč
Adler AD 7861 Kompresorový vzduchový vysoušeč Bílý
Skladem
(>5 ks)
2 188 Kč bez DPH
2 648 Kč
Camry CR 7063 Stojanový vysavač - PRO LED Black
Skladem
(>5 ks)
2 974 Kč bez DPH
3 598 Kč
Leifheit PowerVac 2in1 Tyčový vysavač 2 v 1 Baterie Suchý Cyklónový Bezsáčkové Černá, Modrá, Bílá
Skladem
(1 ks)
3 428 Kč bez DPH
4 148 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
