Stojanový vysavač Adler AD 7051
Kód: AGDADLODK0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
22,2 V
Kapacita baterie
2200 mAh
Maximální výkon
300 W
Jmenovitý výkon
160 W
Doba nepřetržitého provozu (max.)
30 min
Doba nabíjení baterie (AC)
5 h
Minimální provozní doba
18 min
Vzhled
Základní materiál
ABS
Umývatelný filtr
Ano
Vestavěný displej
LCD
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Osvětlovací LED
Ano
Barva
Červená
Materiál vany
Nerezová ocel
Bezkabelový
Ano
Kapacita
0,6 l
Výkon
Typ filtru
EPA F8
Počet stupňů výkonu
2
Vysávání
Suchý
Čisticí povrchy
Koberec
Systém filtrace
Ano
Obsah balení
Teleskopická trubka
Ano
Množství
1
Štěrbinový nástavec
Ano
Kartáč na podlahu
Ano
Ergonomie
Typ ovládání trouby
Tlačítka
Hlučnost
70 dB
Indikátor kapacity baterie
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.035 kg |
| EAN: | 5905575901293 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 700 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
| Napájecí zdroj: | Lithiová baterie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
