Stojanový vysavač Adler AD 7048
Kód: AGDADLODK0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
2000 mAh
Doba nabíjení baterie (AC)
5 h
Jmenovitý výkon
200 W
Minimální provozní doba
15 min.
Doba nepřetržitého provozu (max.)
30 min
Maximální výkon
350 W
Napětí baterie
22,2 V
Vzhled
Barva
Černá
Vestavěný displej
LED
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Materiál vany
Nerezová ocel
Osvětlovací LED
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Náklonná hlava
Ano
Bezkabelový
Ano
Kapacita
0,8 l
Základní materiál
Plast
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
116,5 cm
Hloubka
25 mm
Šířka
21,5 mm
Výkon
Vysávání
Suchý
Čisticí povrchy
Schody
Systém filtrace
Ano
Počet stupňů výkonu
2
Typ filtru
HEPA
Maximální proud vzduchu
0,73 m³/h
Sací výkon
10000 Pa / 18000 Pa
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Množství
1
Včetně držadla
Ano
Elektrický kartáč
Ano
Teleskopická trubka
Ano
Ergonomie
Indikátor kapacity baterie
Ano
Typ ovládání trouby
Tlačítka
Vyměnitelná baterie
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Pověsitelný
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.36 kg |
| EAN: | 5903887809580 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Napájecí zdroj: | Lithiová baterie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
