Startovací sada Yale Smart Alarm 7 položek - ústředna, klávesnice, dálkový ovladač, 2x pohybový senzor, 2x okenní/dveřní senzor
Kód: INDYALZES0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Typ ovládání
Aplikace, dálkové ovládání, dotykový panel
Způsob uchycení
Stůl/zeď
Aktivační režimy
Plná
Příkon
Technologie propojení
Bezdrátový
Typ baterie
Lithium
Hmotnost a rozměry
Rozměry pohybového senzoru (š x h x v)
71,75 x 55 x 121,75 mm
Hmotnost pohybového senzoru
110 g
Hmotnost dveřního senzoru
35 g
Rozměry dveřního senzoru (š x h x v)
29 x 9,52 x 68,5 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,45 kg
Výkon
Wi-Fi
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Počet poplachových zón
4
Zjištění alarmu
Ano
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Záložní baterie
Ano
Generace mobilní sítě
4G
Bluetooth
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Počet současně připojených zařízení
100
Intenzita alarmu
100 dB
Provozní frekvence
868 MHz
Maximální dosah
1000 m
Obsah balení
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Počet dálkových ovládání
1 kusů
Počet čidel dveří/oken
2 kusů
Řídicí panel alarmu
Ano
Baterie
Ano
Počet pohybových čidel
2 ks.
Počet dveřních senzorů
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.705 kg |
| EAN: | 5052847131206 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
