Stanley FMEW204K přenosná bruska Pásová bruska 380 ot/min Černá, Žlutá
Kód: NELSTLTAS0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Otvor na prach
Ano
Barva
Černá
Typ brusky
Pásová bruska
Příkon
Délka kabelu
4 m
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
140 mm
Výška
160 mm
Šířka brusného pásu
7,5 cm
Délka brusného pásu
53,3 cm
Hloubka
330 mm
Hmotnost
3,5 kg
Další charakteristiky
Příkon
1010 W
Výkon
Rychlost pásu při volnoběhu (max.)
380 m/min
Volnoběžná rychlost (max)
380 ot/min
Rychlost pásu při volnoběhu (min.)
190 m/min
Obsah balení
Přídavná rukojeť
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Do not use in damp or wet conditions.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.15 kg |
| EAN: | 5035048705780 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
