Stanley FME1250K 1250 W 850 ot/min
Kód: NELSTLMUD0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Sekání
Ano
Systém rychlého uvolnění
Ano
Zpětný chod
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Barva
Černá
Vrtání s příklepem
Ano
Snadné uchopení
Ano
Vrtání
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1250 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,4 kg
Výkon
Průměr vrtání do betonu (max.)
4 cm
Stanovená rychlost
850 ot/min
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
4 cm
Jmenovitá rychlost (min.)
0 ot/min
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS08: Nebezpečí pro zdraví
Varování
Zařízení nepoužívejte bez vhodných ochranných pomůcek (např. ochranných brýlí, chráničů sluchu).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.17 kg |
| EAN: | 5035048439968 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
