SSD WD Green 2,5" 2 TB SATA III WDS200T5G0A
Kód: DIAWESSSD0180
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
PC/Laptop
Rychlost čtení
545 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Hmotnost a rozměry
Hloubka
69,9 mm
Výška
7 mm
Hmotnost
32,7 g
Šířka
100,5 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-55 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 619659219277 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
