SSD Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 4 TB
Kód: DIAPATSSD0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozhraní
PCI Express 5.0
NVMe
Ano
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
13000 MB/s
Kapacita disku SSD
4 TB
Formát SSD
M.2
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
14000 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
1650000 IOPS
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Náhodné čtení (4 KB)
2000000 IOPS
Verze NVMe
2.0
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
3000
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11 g
Šířka
22 mm
Hloubka
80 mm
Výška
3,8 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4711378430639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
