SSD Patriot Viper P410 M.2 PCI-Ex4 NVMe 1,4 2TB 5 GB/s (P410P2TBM28H)
Kód: DIAPATSSD0085
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
640
Formát SSD
M.2
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
5000 MB/s
Rychlost zápisu
4500 MB/s
Verze NVMe
1.4
NVMe
Ano
Rozhraní
PCIe Gen4x4
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11 g
Šířka
80 mm
Výška
3,8 mm
Hloubka
22 mm
Údaje o balení
Výška balení
132 mm
Hmotnost včetně balení
22 g
Hloubka balení
100 mm
Šířka balení
6,6 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711378431063 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 13 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
