SSD Patriot Viper P410 M.2 PCI-Ex4 NVMe 1,4 1TB 5 GB/s (P410P1TBM28H)
Kód: DIAPATSSD0082
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
160
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Formát SSD
M.2
Rychlost zápisu
4500 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Verze NVMe
1.4
Rychlost čtení
5000 MB/s
NVMe
Ano
Rozhraní
PCIe Gen4x4
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11 g
Šířka
80 mm
Výška
3,8 mm
Hloubka
22 mm
Údaje o balení
Šířka balení
6,6 mm
Výška balení
132 mm
Hmotnost včetně balení
22 g
Hloubka balení
100 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 4711378431056 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
