SSD Patriot Viper P400 Lite M.2 PCI-Ex4 NVMe 2000GB
Kód: DIAPATSSD0065
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
2 TB
Rozhraní pro disky SSD
PCIe Gen4 x4
Provozní teplota (min.)
0 °C
Formát SSD
M.2
Provozní teplota (max.)
70 °C
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
2700 MB/s
NVMe
Ano
Komponent pro
PC
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1200
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
2700 MB/s
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
3500 MB/s
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
3500 MB/s
Hmotnost a rozměry
Šířka
22 mm
Výška
3,8 mm
Hmotnost
20 g
Délka
80 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711378424140 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 132 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
