SSD PATRIOT VIPER P320 M.2 PCI-Ex4 NVMe 512GB 3GB/S (P320P512GM28)
Kód: DIAPATSSD0070
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
M.2
Certifikáty
RoHS
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
3000 MB/s
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
3000 MB/s
Komponent pro
PC
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
2200 MB/s
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
2200 MB/s
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Kapacita disku SSD
512 GB
NVMe
Ano
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
240
Rozhraní pro disky SSD
PCIe Gen 3 x4
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11 g
Šířka
22 mm
Výška
3,8 mm
Délka
80 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711378427615 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 101 mm |
| Délka balení: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
