SSD LEXAR 512GB NM620 M.2 2280 NVME
Kód: DIALXRSSD0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost zápisu
2400 MB/s
Formát SSD
M.2
Rozhraní
PCIe Gen3x4
SSD Shock
1500 G / 0.5 ms
Rychlost čtení
3300 MB/s
Typ paměti
3D TLC
Kapacita disku SSD
512 GB
Hmotnost a rozměry
Výška
2,25 mm
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| EAN: | 843367123155 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 106 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
