SSD GOODRAM PX600L 512 GB PCIe NVMe gen 4x4 M.2 2280
Kód: DIAGORSSD0131
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
3D NAND
NVMe
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Rychlost čtení
3400 MB/s
Rozhraní
PCI Express 4.0
Formát SSD
M.2
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
180
Kapacita disku SSD
512 GB
Hmotnost a rozměry
Výška
3,8 mm
Šířka
80 mm
Hloubka
22 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267913048 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
