SSD disk Lexar NQ780 1 TB M.2 2280 PCIe NVMe
Kód: DIALXRSSD0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/Laptop
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Formát SSD
M.2
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
600
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
NVMe
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rychlost zápisu
2500 MB/s
Rychlost čtení
6000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Hmotnost a rozměry
Výška
2,6 mm
Hmotnost
6 g
Hloubka
22 mm
Šířka
80 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 843367137008 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
