SSD disk Lexar NM1090 Pro 2TB Gen5 14000/13000
Kód: DIALXRSSD0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
2 TB
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rozhraní
PCI Express 5.0
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Formát SSD
M.2
Rychlost čtení
14000 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
1800000 IOPS
NVMe
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Typ paměti
3D TLC NAND
Náhodné čtení (4 KB)
2100000 IOPS
Rychlost zápisu
13000 MB/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1400
Hmotnost a rozměry
Šířka
80 mm
Hloubka
22 mm
Výška
3,6 mm
Hmotnost
8 g
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Náraz při provozu
1500 G
Provozní vibrace
20 G
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| EAN: | 843367136797 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 141 mm |
| Šířka balení: | 106 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
