SSD disk ADATA Legend 900 ColorBox 2TB PCIe gen.4
Kód: DIAADTSSD0139
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
NVMe
Ano
Rychlost čtení
7000 MB/s
ECC
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
1200
Typ paměti
3D NAND
Rychlost zápisu
5400 MB/s
Formát SSD
M.2
Verze NVMe
1.4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Hardwarové šifrovaní
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,5 g
Šířka
22 mm
Výška
2,05 mm
Hloubka
80 mm
Údaje o balení
Návod na použití
Ano
Typ balení
Krabice
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4711085944160 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Kompatibilní produkty: | PlayStation 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
