Sparkle Grafická karta Intel Arc A750 TITAN OC Edition 8 GB GDDR6
Kód: VGASPAINT0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Ray Tracing
Ano
CUDA
Ne
Typ
Arc A750 TITAN OC Edition
Rodina grafického procesoru
Intel
Obnovovací frekvence
60 Hz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
2200 MHz
Počet jader procesoru
28
Vzhled
LED podsvícení
Ano
Barva
Modrá
Minimální systémové napájení
650 W
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Materiál zadního panelu
Kov
Hmotnost a rozměry
Výška
50,4 mm
Hmotnost
1,094 kg
Hloubka
103,4 mm
Šířka
305,5 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.0
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Verze HDMI
2.0b
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Rychlost přenosu dat
16 Gbit/s
Šířka pásma paměti (max)
512 GB/s
Výkon
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Podpora 8k
Ano
Verze OpenCL
3.0
ThermalSync™
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 4711342290115 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
