Sony DualSense Červená Bluetooth/USB Gamepad Analogový/digitální PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
1560 mAh
Akumulátor
Ano
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hloubka
66 mm
Šířka
160 mm
Hmotnost
280 g
Výška
106 mm
Možnosti připojení
Verze Bluetooth
5.1
Rozhraní zařízení
Bluetooth/USB
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Konektor USB
USB typu C
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Ergonomie
Barva
Červená
Plug and Play
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje elektronické součástky, nesmí být rozebírán ani opravován svépomocí.
Vstupní zařízení
Akcelerometr
Ano
Barva podsvětlení
Více
Podporované herní platformy
PlayStation 5
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Analogové páčky
Ano
Reflexní vibrace
Ano
Ramenní tlačítka
Ano
Herní příslušenství
Tlačítko Nastavení
Vestavěný touchpad
Ano
Počet os
6
LED podsvícení
Ano
Gyroskop
Ano
Typ zařízení
Gamepad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 711719577317 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
