Šňůrový vysavač Black+Decker BXVML700E
Kód: AGDBDEODK0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
700 W
Napájecí zdroj
Elektrická síť
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Materiál kol
Guma
Objem prachové nádoby/sáčku
2 l
Bezkabelový
Ne
Počet koleček
3 kolo/kola
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva rozvinutého produktu
Blue
Barva
Šedá
Typ motoru
Indukční motor
Hmotnost a rozměry
Výška
265 mm
Šířka
395 mm
Hloubka
265 mm
Hmotnost
4 kg
Údaje o balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
80 dB
Regulace výkonu
Knoflík
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový / filtrace
Vzduchový filtr
Cyklónový
Hlučnost (nízká rychlost)
44 dB
Vysávání
Suchý
Typ filtru
EPA
Ergonomie
Umývatelný filtr
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Pozice pro skladování
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8432406480001 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
