Smeg KLF03BLEU elektrická konvice 1,7 l 2400 W Černá
Kód: AGDSMECZE0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelný termostat
Ne
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Objem zásobníku vody
1,7 l
Materiál filtru
Nerezová ocel
Funkce uchování teploty
Ne
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky, Páčka
Základní materiál
Plast, Nerezová ocel
Vyjímatelný filtr
Ano
Filtr proti vodnímu kameni
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Filtrace
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
2400 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,6 kg
Šířka
226 mm
Výška
248 mm
Hloubka
171 mm
Údaje o balení
Výška balení
260 mm
Hloubka balení
228 mm
Šířka balení
273 mm
Hmotnost včetně balení
2,4 kg
Technické údaje
Daň z chemických látek (Švédsko)
Ne
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Výklopné víko
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Typ otevření víka
Tlačítko
Uzamykatelné víko
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Otočitelnost o 360°
Ano
Podsvětlený vypínač
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Délka šňůry
1 m
Bezkabelový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 8017709227791 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 284 mm |
| Šířka balení: | 237 mm |
| Délka balení: | 272 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
