Sluchátka Skullcandy Crusher ANC 2 Wireless True Black
Kód: AKGSKLSBL0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
332 g
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.2
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
USB konektor
USB typu C
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektivita
Ano
Výkon
LED indikátory
Ano
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Barva
Černá
Typ ovládání
Tlačítko, otočné
Doporučené použití
Hovory/hudba
Sklopný
Ano
Styl nošení
Přes hlavu
Ovládání hlasem
Ano
Typ sluchátek
Stereofonní
Odnímatelný kabel
Ano
Baterie
Bateriový provoz
Ano
Výdrž baterie při přehrávání hudby
50 h
Zdroj nabíjení
USB
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Dodávané kabely
AC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Sluchátka
Technologie redukce šumu
ANC
Citlivost sluchátek
95 ± 3 dB
Typ sluchátek
Na uši
Impedance
32 ohm
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Celkové harmonické zkreslení (THD)
3%
Ovladač jednotky
4 cm
Mikrofon
Typ mikrofonu
Vestavěné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 810045688817 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
