Sluchátka Skullcandy Crusher 540 Active Over-Ear Black Coal
Kód: AKGSKLSBL0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
312 g
Možnosti připojení
USB konektor
USB typu C
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Bluetooth
Ano
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektivita
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Výkon
Typ produktu
Sluchátka
Barva
Černá
Styl nošení
Přes hlavu
Odnímatelný kabel
Ano
Sklopný
Ano
Baterie
Bateriový provoz
Ano
Zdroj nabíjení
USB
Rychlonabíjení
10 min
Výdrž baterie při přehrávání hudby
40 h
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Sluchátka
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Typ sluchátek
Na uši
Impedance
32 ohm
Míra akustického tlaku
95 - 100 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.505 kg |
| EAN: | 810145323137 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 144 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
