Skullcandy Hesh ANC Sluchátka Kabelový a bezdrátový Přes hlavu Hovory/hudba USB typu C Bluetooth Černá
Kód: AKGSKLSBL0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
228 g
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.0
USB konektor
USB typu C
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektivita
Ano
Výkon
Styl nošení
Přes hlavu
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Hladina akustického tlaku (max)
99,63 dB
Typ sluchátek
Stereofonní
Doporučené použití
Hovory/hudba
Barva
Černá
Typ produktu
Sluchátka
Sklopný
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Baterie
Rychlonabíjení
10 min
Výdrž baterie při přehrávání hudby
22 h
Bateriový provoz
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Rychlé nabíjení
Ano
Obsah balení
Záruční list
Ano
Dodávané kabely
USB typu C
Stručný návod
Ano
Sluchátka
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Potlačení šumu
Ano
Ovladač jednotky
4 cm
Celkové harmonické zkreslení (THD)
3%
Citlivost sluchátek
99,63 dB
Impedance
32 ohm
Typ sluchátek
Na uši
Mikrofon
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Dodavatelské údaje
Životnost baterie
1320 min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.388 kg |
| EAN: | 810015588512 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
