Skullcandy Crusher Wireless Sluchátka s mikrofonem Kabelový a bezdrátový Přes hlavu Hovory/hudba Bluetooth Černá
Kód: AKGSKLSBL0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Šířka
171,4 mm
Výška
177,8 mm
Další charakteristiky
Počet tlačítek
3
Rozhraní
Bluetooth
Zvukové výstupní kanály
2.0 kanály/kanálů
Kompatibilita značky
Jakékoliv značky
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Konektor 3,5 mm
Ano
Bluetooth
Ano
USB konektivita
Ano
Výkon
Doporučené použití
Hovory/hudba
Ovládací klávesy
Hlasitost +
Typ sluchátek
Stereofonní
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Ovládání hlasitosti
Digitální
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Černá
Sklopný
Ano
LED indikátory
Ano
Baterie
Zdroj nabíjení
USB
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Doba v pohotovostním režimu
40 h
Výdrž baterie při přehrávání hudby
40 h
Akumulátor
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Sluchátka
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Mikrofon
Typ mikrofonu
Vestavěné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 878615084377 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 87 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
