Skříň MSI MAG FORGE 321R AIRFLOW
Kód: OBUMISOBU0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Formát SSD
2.5"
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Vhodné pro
Hraní
Formát
Midi Tower
Model
PC
Barva
Černá
Materiál
Ocel
Tlačítko zap/vyp
Ano
Podporované formáty základní desky
ATX
Boční okno
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
210 mm
Hloubka
498 mm
Výška
472 mm
Možnosti připojení
Čtečka paměťových karet SD
Ne
Vstup MIC
1
Audio vstup
Ano
Audio výstup
Ano
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 4711377193481 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 550 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
