Skříň ASUS A23 PLUS ARGB černá
Kód: OBUASUOBU0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Barva
Černá
Osvětlení
Ano
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Model
PC
Počet 2.5" pozic
3
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Vylepšená správa kabelů
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 3,5" pozic
2
Barva podsvětlení
Více
Maximální délka grafické karty
38 cm
Maximální délka PSU
21 cm
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet expanzních slotů
5
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,9 kg
Šířka
220 mm
Hloubka
450 mm
Výška
479 mm
Údaje o balení
Výška balení
493 mm
Hmotnost včetně balení
10,1 kg
Hloubka balení
566 mm
Šířka balení
290 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Audio vstup
Ano
Audio výstup
Ano
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované velikosti horních chladičů
280 mm
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Instalované přední ventilátory
3x 120 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti předních chladičů
140
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4711387701133 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 495 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
