Sklokeramická varná deska Bosch PKE645BB2E
Kód: AGDBOSPGZ0235
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Bezpečnostní spínač
Ano
Příkon (elektřina)
6600 W
Vzhled
Typ varné desky
Keramický
Průměr varné zóny 4
210 mm
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
1200 W
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Barva
Černá
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Výkon varné zóny 2
2000 W
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Šířka varné desky
60 cm
Výkon varné zóny 4
2200 W
Průměr varné zóny 3
145 mm
Výkon varné zóny 3
1200 W
Průměr varné zóny 1
145 mm
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Průměr varné zóny 2
180 mm
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56 cm
Šířka
583 mm
Hloubka
513 mm
Výška
48 mm
Instalační výška (max)
50 cm
Instalační výška (min)
49 cm
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.1 kg |
| EAN: | 4242005283439 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 750 mm |
| Délka balení: | 590 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
