Skartovačka papíru a dokumentů Activejet ASH-1201D
Kód: BIUACJNIS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úchyty
Ano
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Skartace CD
Ano
Rychlost skartace
2250 mm/min
Rozměr skartace
5 x 38 mm
Typ skartace
Na proužky
Šířka vstupního otvoru
22 cm
Dodatečné informace
Chcete-li zachovat výkon a životnost skartovače, pravidelně jej mažte speciálním olejem nebo používejte olejem napuštěný papír.
Zpětný chod
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru
Ano
Pracovní šířka
22 cm
Pracovní cyklus
3 min
Úroveň zabezpečení (papír)
P-3
Skleněný průzor
Ano
Typ střihu
Rovný střih
Celkový objem přihrádek
25 l
Velikosti A dle ISO (A0...A9)
A4
Barva
Stříbrná
Příkon
Kapacita skartovače
12 listy
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Hloubka
520 mm
Výška
340 mm
Hmotnost
7,35 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.395 kg |
| EAN: | 5901443108535 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
