Skartovačka dokumentů HSM shredstar X6pro, 2 x 15 mm + samostatný řezací mechanismus CD
Kód: BIUHS1NIS0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Pracovní šířka
22 cm
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru
Ano
Rozměr skartace
2 x 15 mm
Rychlost skartace
2520 mm/min
Skartace CD
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-5
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Automatické vypnutí při zahlcení
Ano
Typ skartace
Na malé částice
Kapacita skartovače
6 listy
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Hlučnost
58 dB
Celkový objem přihrádek
20 l
Příkon
Spotřeba elektrické energie
160 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,3 kg
Šířka
345 mm
Výška
445 mm
Hloubka
245 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.29 kg |
| EAN: | 4026631057776 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
