Skartovačka dokumentů HSM shredstar X5, 4,5 x 30 mm + samostatný řezací mechanismus CD
Kód: BIUHS1NIS0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Skartace papíru
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Rychlost skartace
2100 mm/min
Skartace CD
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Hlučnost
58 dB
Hmotnost média
80 g/m²
Barva
Stříbrná
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Celkový objem přihrádek
18 l
Rozměr skartace
4.5 mm
Skartace papíru se svorkou
Ano
Pracovní šířka
22 cm
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Zpětný chod
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Kapacita skartovače
5 listy
Typ skartace
Na malé částice
Příkon
Spotřeba elektrické energie
125 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
245 mm
Hmotnost
4,2 kg
Šířka
345 mm
Výška
385 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.08 kg |
| EAN: | 4026631057721 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
