Skartovačka dokumentů HSM shredstar X13, 4 x 37 mm + samostatný řezací mechanismus CD
Kód: BIUHS1NIS0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Skartace CD
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Hlučnost
57 dB
Kapacita skartovače
13 listy
Typ skartace
Na malé částice
Barva
Stříbrná
Úroveň zabezpečení (papír)
4
Rychlost skartace
2220 mm/min
Šířka vstupního otvoru
3,7 cm
Skartace papíru
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Úchyty
Ano
Pracovní šířka
4 mm
Celkový objem přihrádek
23 l
Příkon
Spotřeba elektrické energie
300 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
595 mm
Šířka
390 mm
Hloubka
300 mm
Hmotnost
13 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.96 kg |
| EAN: | 4026631057745 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 635 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
