Skartovačka dokumentů HSM shredstar X12pro, 2 x 15 mm + samostatná řezačka CD
Kód: BIUHS1NIS0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pracovní šířka
23 cm
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Rozměr skartace
2 x 15 mm
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Hlučnost
57 dB
Skartace CD
Ano
Celkový objem přihrádek
26 l
Typ skartace
Na malé částice
Bezpečnost
E-2|F-2|O-1|P-5|T-2
Skartace papíru se svorkou
Ano
Skartace papíru
Ano
Otočná kolečka
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Spotřeba elektrické energie
460 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
14,4 kg
Šířka
390 mm
Výška
595 mm
Hloubka
300 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.75 kg |
| EAN: | 4026631076715 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
