Skartovačka dokumentů HSM shredstar X10, 4,5 x 30 mm + samostatný řezací mechanismus CD
Kód: BIUHS1NIS0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatické vypnutí při zahlcení
Ano
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Skartace CD
Ano
Barva
Bílá
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru
Ano
Typ skartace
Na malé částice
Skartace papíru se svorkou
Ano
Pracovní šířka
22 cm
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Celkový objem přihrádek
20 l
Typ ovládání
Knoflíky
Kapacita skartovače
10 listy
Hlučnost
58 dB
Rychlost skartace
2520 mm/min
Rozměr skartace
4.5 x 30 mm
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Spotřeba elektrické energie
160 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
345 mm
Hloubka
245 mm
Hmotnost
6,2 kg
Výška
445 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.88 kg |
| EAN: | 4026631057769 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
