Skartovačka dokumentů HSM shredstar S10, 6 mm + samostatný řezací mechanismus CD
Kód: BIUHS1NIS0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Celkový objem přihrádek
18 l
Barva
Stříbrná
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Úroveň zabezpečení (papír)
P-2
Pracovní šířka
22 cm
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Zpětný chod
Ano
Rozměr skartace
6 mm
Typ skartace
Na proužky
Hlučnost
58 dB
Hmotnost média
80 g/m²
Skartace CD
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Kapacita skartovače
10 listy
Rychlost skartace
2100 mm/min
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
125 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,89 kg
Šířka
345 mm
Hloubka
245 mm
Výška
385 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.66 kg |
| EAN: | 4026631057714 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
