Skartovač HP ONESHRED 10MC, mikrořez, P-5, 10 karet, 20l, světle šedý
Kód: BIUHP-NIS0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Celkový objem přihrádek
20 l
Barva
Světle šedá
Úroveň zabezpečení (papír)
P-5
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Hlučnost
65 dB
Typ skartace
Na malé částice
Automatické couvání
Ano
Tichý provoz
Ano
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
534 mm
Hmotnost
9,4 kg
Šířka
354 mm
Hloubka
240 mm
Výkon
Skartace papíru se svorkou
Ano
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Frekvence
50 / 60 Hz
Rozměr skartace
2 x 15 mm
Příkon
350 W
Kapacita skartovače
10 listy
Vstupní napětí
220 - 240 V
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.85 kg |
| EAN: | 4030152028047 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 610 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
