SINGER Simple 3337 Automatický šicí stroj Elektrický
Kód: AGDSINMSZ0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Zpětný chod
Ano
Volné rameno
Ano
Vestavěné světlo
Ano
Počet programů
108
Knoflíkový typ
Jednokroková
Automatická knoflíková dírka
Ano
Nastavitelná délka stehu
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Počet vzorů stehu
29
Automatický navlékač jehly
Ano
Model
Automatický šicí stroj
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 7393033095710 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 465 mm |
| Délka balení: | 345 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
