SINGER Promise 1412 Automatický šicí stroj Elektrický
Kód: AGDSINMSZ0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet vzorů stehu
12
Funkce šicího stroje
Šití
Displej
Ne
Model
Automatický šicí stroj
Typ ovládání
Otočné
Délka stehu
Proměnný
Volné rameno
Ano
Barva
Bílá
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.4 kg |
| EAN: | 374318843742 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 426 mm |
| Šířka balení: | 368 mm |
| Délka balení: | 227 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
